Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789055990788
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789055990788
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Al eeuwen is bekend dat een karakterstructuur bloot te leggen is aan de hand van astrologie of numerologie. Letterologie is iets totaal anders en
volkomen nieuw. Het blijkt dat iedere letter een betekenis heeft. De naam die we hebben, hebben we niet zomaar
`toevallig’ gekregen. Onze naam is van grote betekenis, niet alleen emotioneel, maar ook in de bepaling van het doel
in ons leven.
Monique Hagemeijer ontdekte de betekenis van de 26 letters uit ons alfabet toen ze zich op een letter concentreerde. Niet veel later volgenden alle letters. Aan de hand van de letters van zowel de voor- als achternaam en de verbindingswoorden, kunnen we, via de Letterologie, de betekenis van ons zijn te weten komen en wordt het doel in ons leven haarscherp duidelijk. Letterologie is een onthullende kijk op je leven en je bestaan.
| Gewicht | 121 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789055990788 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Andromeda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Letterologie-Monique Hagemeijer-9789055990788.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
| Gewicht | 121 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789055990788 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Andromeda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Letterologie-Monique Hagemeijer-9789055990788.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.