Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1981 / 54 pagina’s / Nederlands / 9789062380626
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1981 / 54 pagina’s / Nederlands / 9789062380626
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
Max Stibbe, pedagoog en een van de eerste Vrije-Schoolleerkrachten, beschrijft de zeven zieletypen van de mens en laat van elk type de belangrijkste innerlijke en uiterlijke verschijnselen zien.
| Gewicht | 101 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,8 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789062380626 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 54 pagina's |
| Gewicht | 101 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,8 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789062380626 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 54 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.