Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2008 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789460150234
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2008 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789460150234
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
Op aarde leef je in een materiële dimensie. De trilling, het bewustzijn, van deze dimensie is lager dan die van de spirituele (immateriële) dimensie, waar je ziel verbleef voordat ze in je huidige lichaam huisde. Als Lichtreiziger reis je gemakkelijk naar deze spirituele dimensie met haar hoge trillingen en liefde. Je weet dat je meer bent dan alleen je lichaam en je verplaatst je energetisch van de ene plek naar de andere door die reis te visualiseren. Je brengt de schoonheid van deze dimensie op aarde.
De reis naar de oorspronkelijke spirituele dimensie is voor iedereen weggelegd, ook voor beginners, en brengt alleen maar voordelen:
– Je vibraties worden verhoogd.
– Je laadt je energetisch op.
– Als het niet zo goed met je gaat, kun je je moeilijkheden beter aan.
– Door naar het verleden te reizen, kun je problemen in het heden oplossen.
– Je kunt andere mensen spiritueel ondersteunen.
– Gestorvenen die de weg naar huis kwijt zijn, kun je naar het Licht begeleiden.
Wanneer je de Lichtreiziger in jou wilt ontdekken of verder wilt ontwikkelen en wanneer je wilt gaan reizen, dan geeft dit boek veel informatie, oefeningen en visualisaties die je daarbij helpen.
| Gewicht | 218 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789460150234 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – bevat arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |
| Gewicht | 218 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789460150234 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – bevat arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.