Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1980 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789020246223
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1980 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789020246223
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het energievermogen van de piramide kan heel wat doen voor ons welzijn. Meditatie bijvoorbeeld is iets waar veel mensen binnen de piramide makkelijker toe komen dan erbuiten. Water of aluminium kan worden opgeladen; water krijgt dan zowel medische als kosmische waarde, opgeladen aluminium kan voor diverse huishoudelijke doeleinden worden gebruikt. Als kas levert de piramide prachtige en smakelijke resultaten, en voor het drogen, bewaren en opslaan van levensmiddelen is de piramide eveneens uitermate geschikt.
Dit praktische piramideboek beschrijft uitgebreid boe je piramides voor je kunt laten werken. Het geeft nauwkeurige instructies om zelf een piramide te bouwen. Naar het voorbeeld kan deze groot of klein, voor gebruik binnen- of buitenshuis worden vervaardigd.
Starks belangstelling voor piramides werd opgewekt door de ongewone krachten die archeologen en andere onderzoekers toeschreven aan de piramide. Zijn gezonde twijfel hieraan deed hem op wetenschappelijk verantwoorde wijze allerlei proeven nemen. Inmiddels is de twijfel verdwenen en wordt in de Stark Research Corporation al jaren met piramide-energie geëxperimenteerd en gewerkt.
| Gewicht | 289 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 16,3 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020246223 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |
| Gewicht | 289 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 16,3 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020246223 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.