Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2020 / 1ste druk / 259 pagina’s / Nederlands / 9789020216509
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2020 / 1ste druk / 259 pagina’s / Nederlands / 9789020216509
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Hoewel we de naam Rudolf Steiner steeds vaker horen, er in rap tempo vrije scholen worden geopend en biologisch-dynamische landbouw volop in de belangstelling staat, weten weinig mensen écht iets af van de persoon en zijn idealen. Hans Stolp laat met zijn unieke insteek en voorbij de clichés de enorme invloed en levensfilosofie van Steiner zien.
In dit boek wil Hans Stolp aandacht vragen voor de man die alle bovengenoemde initiatieven (en nog vele andere) in de wereld heeft gezet. Een man die onze aandacht richt op aspecten van het leven die in onze tijd vergeten of taboe geworden zijn, zoals de realiteit van de geestelijke wereld, de samenstelling van de mens in lichaam, ziel en geest en een karmisch bewustzijn. Om zijn visie mogen we hem met recht de stichter van een nieuwe cultuur noemen.
De nieuwe cultuur die Rudolf Steiner ons brengt is een cultuur van de geest die onze blik weliswaar richt op de materie, maar tegelijk laat zien dat in en door de materie heen de geest voelbaar wordt. Misschien is het meest opvallende wel dit: hij laat ons zien hoe wij deze nieuwe cultuur van de geest met ons denken kunnen begrijpen en doorgronden: alleen al daarin laat hij zien een mens van deze tijd te zijn.
| Gewicht | 347 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 12 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789020216509 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 259 pagina's |
| Gewicht | 347 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 12 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789020216509 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 259 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.