Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2018 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789021550091
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2018 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789021550091
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Hans Andeweg, auteur van In resonantie met de natuur, werd in 1994 uitgenodigd door Michael Gorbatsjov om het Nisnesvirsky Reservaat te vitaliseren. Drie jaar werd aan het project gewerkt met een verbluffend resultaat. Andeweg maakt, op de eenvoudigste manier uitgelegd, gebruik van het kanaliseren van vitaliserende energie die op afstand wordt gegenereerd. Als alles één, is dan is alles ook energie en is alles mogelijk. Dat ligt ten grondslag aan dit revolutionaire boek.
| Gewicht | 736 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789021550091 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Juwelenschip |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Scheppend leven-Hans Andeweg-9789021550091.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 736 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789021550091 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Juwelenschip |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Scheppend leven-Hans Andeweg-9789021550091.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.