Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789492883568
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789492883568
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
Als je zeker wist dat je veilig terecht zou komen, zou je dan springen? In dit boek duik ik 13 keer de diepte in, op zoek naar spiritualiteit. Spring je mee? Drie, twee, een … Eugène van Haaren schreef eerder boeken over hele andere onderwerpen, zoals pr en, jawel, zakelijk schrijven. Deze keer gaat hij op zoek naar … de zin van het leven. Samen met zijn helderziende vriend Maik Tselepis legt hij de puzzelstukken van zijn bijzondere ervaringen aan elkaar.
| Gewicht | 237 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789492883568 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Paris Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 237 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789492883568 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Paris Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.