Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw – Tekst op voorblad / Paperback / 1ste druk / 2001 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789063500894
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw – Tekst op voorblad / Paperback / 1ste druk / 2001 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789063500894
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
Hoe blijf je – midden in de chaos van leven en werken – verbonden met je eigen essentie en innerlijke stilte? Grensverleggende inzichten en creatieve oefeningen helpen om je eigen belemmerende patronen en verkrampingen geleidelijk te ontwarren en los te laten, en innerlijke stilte te ontdekken. Het boek is gebaseerd op de oorspronkelijke kennis van de Mandala zoals die in het sjamanisme en boeddhisme bewaard is gebleven…
Robert Hartzema werkt als therapeut en is trainer voor een Psychosociale opleiding. Hij had meer dan tien jaar de leiding over een Tibetaans boeddhistisch centrum en is auteur van een zevental boeken waaronder Innerlijke Vrijheid en Innerlijke Kracht.
| Gewicht | 387 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789063500894 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Tekst op voorblad |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 387 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789063500894 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Tekst op voorblad |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.