Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2005 / 176 pagina’s / Nederlands / 9789073798243
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2005 / 176 pagina’s / Nederlands / 9789073798243
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Tachyonen doen hun werk op de plaats waar een in onbalans geraakt systeem ze het meest nodig heeft. Ze vormen de schakel tussen het leven op aarde en de volmaakte oerenergie. Deze verbinding met de zuivere scheppingskracht zorgt voor harmonie en evenwicht op alle niveaus. Doordat ze de fijnstoffelijke velden van energie voorzien, hebben tachyonen invloed op het hele organisme.
In dit boek zetten David Wagner en dr. Gabriel Cousens helder uiteen hoe tachyonen werken en welke effecten de praktische toepassing van tachyonenergie kan hebben op fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel gebied. De ontdekkingen, inzichten en visies van de auteurs worden gestaafd met biologische en klinische gegevens en zullen verstrekkende gevolgen hebben voor de totale gezondheid en verjonging van lichaam, ziel en geest.
Na lezing van dit boek zal het duidelijk zijn dat tachyonenergie de bron is van alle frequenties en daarmee de bron van alle genezing.
| Gewicht | 452 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789073798243 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
| Gewicht | 452 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789073798243 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.