Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 7de druk / 2007 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789072455499
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 7de druk / 2007 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789072455499
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek is een makkelijke inleiding tot Een cursus in wonderen. Een spirituele gids op onze terugreis naar liefde en waarheid. Een bestseller, gebaseerd op Een cursus in wonderen. We leren om opnieuw met liefde waar te nemen en de liefde te aanvaarden die we hebben ontkend.
‘We zijn vergeten wie we zijn, Terugkeer naar liefde herinnert ons hieraan!’ Oprah Winfrey
| Gewicht | 603 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789072455499 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |
| Gewicht | 603 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789072455499 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.