Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 104 pagina’s / Engels / 9780913004616
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 104 pagina’s / Engels / 9780913004616
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
Explanation is given about the ‘Wondrous Being’ or ‘Silent Watcher’ of our solar system. The mystical teaching of the doctrine of Avataras is elucidated and the difference between a Buddha and an Avatara made clear.
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,3 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780913004616 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Point Loma Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 104 pagina's |
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,3 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780913004616 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Point Loma Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 104 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.