Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1992 / 179 pagina’s / Engels / 9781879038042
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1992 / 179 pagina’s / Engels / 9781879038042
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Describes basic elements of Orthodox spirituality: Scripture, primitive Christianity, Hellenism, primitive monasticism, liturgics and contemplation. Included is The Power of the Name, by Bishop Kallistos Ware. Explores the meaning of the Jesus Prayer.
| Gewicht | 315 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,2 cm |
| ISBN | 9781879038042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oakwood Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |
| Gewicht | 315 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,2 cm |
| ISBN | 9781879038042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oakwood Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.