Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 461 pagina’s / Engels / 9781590202616
€ 69,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 461 pagina’s / Engels / 9781590202616
€ 69,95
Op voorraad
Op voorraad
Which names are the sexiest? The most powerful? How does your name or your child’s name determine destiny? Why are “I” people becoming doctors at four times the rate of “O” people? Why do the Keiths of the business world statistically out-perform the Nigels by almost 300%? The Secret Universe of Names explains, in fascinating detail and name-by-name example, how the sounds of a specific name evoke basic, gut reactions and what this means for you and yours. The Secret Universe of Names is a book to give, to amuse and educate, to speculate about, and to keep forever.
| Gewicht | 1145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 21 × 2,6 cm |
| ISBN | 9781590202616 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Overlook Duckworth |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 461 pagina's |
| Gewicht | 1145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 21 × 2,6 cm |
| ISBN | 9781590202616 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Overlook Duckworth |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 461 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.