Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789020201857
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789020201857
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Steeds meer blijkt dat de wortels van onze westerse beschaving in het oude Egypte liggen. Griekse wijsgeren en wetgevers gingen naar Egypte om zich in te laten wijden in de geheimen van de mysteriën.
In dit jubileum ankertje laat Jacob Slavenburg zien dat deze traditie doorwerkt tot op de dag van vandaag. Kennis hiervan kan tot een revolutionaire verandering in de huidige maatschappij en het persoonlijk leven leiden.
Een actueel thema in een verhelderend boekje.
| Gewicht | 97 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020201857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |
| Gewicht | 97 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020201857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.