Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2021 / 368 pagina’s / Nederlands / 9789400512610
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2021 / 368 pagina’s / Nederlands / 9789400512610
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Alhoewel Najwa nooit dakloos is geweest, kent ze het gevoel van ‘geen thuis hebben’ maar al te goed. Tijdens haar bewogen leven investeerde ze veel in relaties, maar als deze stukliepen, voelde ze zich opnieuw verloren. Totdat ze leerde hoe je oude wonden kunt helen door een spiritueel huis in jezelf te bouwen. In de verschillende kamers leer je van jezelf te houden, laat je emoties toe, maak je kennis met je authentieke zelf en meer. Najwa staat bekend om haar gedichten waarmee ze lezers troost biedt. Welkom thuis gaat nog een stap verder: dit boek zorgt ervoor dat je geen troost meer nodig hebt. Je hebt altijd een veilige plek om naar terug te keren.
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789400512610 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 368 pagina's |
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789400512610 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 368 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.