Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789022560174
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789022560174
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Wie hoort er wel eens een stemmetje dat ons iets probeert te vertellen? Wie heeft wel eens hulp ontvangen uit een totaal onverwachte hoek? Volgens Rosemary Altea gebeurt dat iedereen, en we zouden er veel van kunnen leren als we er maar open voor zouden staan. Rosemary helpt al jarenlang mensen contact te krijgen met hun dierbare overledenen en met die gave schenkt ze de nabestaanden rust en vrede. Het verdriet om het verlies kan zo in de meeste gevallen sterk verminderen. Rosemary s trouwe en sterke spirituele gids, Grijze Arend, helpt haar in haar werk als medium. In Wonderen gebeuren staan de aangrijpende verhalen centraal van de mensen die zich tot Rosemary wendden en daarmee de mogelijkheid openhielden om een band te behouden met hun overleden geliefden. Ze steekt deze rouwenden een hart onder de riem in de duistere tijden van verlies en verdriet en ze is voor hen een bron van gemoedsrust en troost.
| Gewicht | 314 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789022560174 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |
| Gewicht | 314 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789022560174 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.