Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 123 pagina’s / Nederlands / 9789025902865
€ 37,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 123 pagina’s / Nederlands / 9789025902865
€ 37,50
Op voorraad
Op voorraad
Waar liggen je wortels? Waar ben je thuis? Weer houvast vinden. Een boom met zwakke wortels waait om, of wordt ziek. Dat geldt ook voor een mens, die wortelt in zijn traditie en voorgeschiedenis. Niet voor niets spreken we van onze ‘stamboom’. Anselm Grün maakt duidelijk hoe belangrijk de levensinstelling van onze voorouders is. Die kan ons houvast bieden. Als we gewond zijn geraakt of losgeslagen zijn door de moderne hectiek, kunnen rituelen ons helpen om weer te wortelen, en op te leven. Grün put daarvoor uit de Bijbel en uit de kerkelijke traditie.
| Gewicht | 256 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,2 × 15,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789025902865 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Wortelen-Anselm Grün-9789025902865.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 123 pagina's |
| Gewicht | 256 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,2 × 15,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789025902865 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Wortelen-Anselm Grün-9789025902865.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 123 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.