Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2000 / 273 pagina’s / Nederlands / 9789022530986
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2000 / 273 pagina’s / Nederlands / 9789022530986
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
Het geheim van Shambhala, het vervolg op het avontuur dat begon in De Celestijnse belofte en doorliep in Het tiende inzicht, begint met de zoektocht naar het legendarische Tibetaans-boeddhistisch Utopia Shambhala, beter bekend als Shangri-La. Het is een magische plek die niet alleen werkelijk bestaat, maar ook voorbeschikt is om in onze tijd gevonden en begrepen te worden. Op het spoor gezet door een kind en geleid door een fascinerende synchroniciteit bedwingt de verteller het Himalayagebergte en ontdekt hoog op een Tibetaanse bergtop een mysterieuze gemeenschap, waar de spirituele toekomst van de mensheid al geruime tijd wordt beleefd. Ondanks de tegenwerking van de Chinese overheid en de bemoeienis van het Chinese leger weet de hoofdpersoon het geheim van Shambhala uiteindelijk te doorgronden en stuurt hij het de wijde wereld in.
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11,6 × 2 cm |
| ISBN | 9789022530986 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 273 pagina's |
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11,6 × 2 cm |
| ISBN | 9789022530986 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 273 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.