Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 19de druk / 2017 / 379 pagina’s / Nederlands / 9789400502574
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 19de druk / 2017 / 379 pagina’s / Nederlands / 9789400502574
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een Hoog Sensitief Kind (HSK) is bedachtzamer en gevoeliger en raakt makkelijker overmand door heftige emoties dan het gemiddelde kind. Hoewel een HSK vaak creatief en slim is, krijgt het geregeld het label angstig, geremd en zenuwachtig te zijn. Om te voorkomen dat een HSK nog langer als ‘probleemkind’ wordt bestempeld, heeft Elaine N. Aron deze gids geschreven.
Het Hoog Sensitieve Kind bevat naast zelftests, casestudies en adviezen:
– vier manieren om je HSK succesvol op te voeden in een niet-sensitieve wereld
– hoe kun je een HS peuter en kleuter het beste kalmeren
– hoe kun je vriendschappen en (school)reizen plezierig maken
– hoe moet je omgaan met verschillende leeftijdsgroepen HSK
– hoe kun je het beste omgaan met slaapproblemen en emotionele uitbarstingen
Bestsellerauteur en psychotherapeute Elaine N. Aron laat in dit baanbrekende boek zien hoe ouders en leraren het hoog sensitieve kind, vanaf de geboorte tot aan de puberteit, het beste kunnen begeleiden.
| Gewicht | 506 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 3 cm |
| ISBN | 9789400502574 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 19de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 379 pagina's |
| Gewicht | 506 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 3 cm |
| ISBN | 9789400502574 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 19de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 379 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.