Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / Reprinted / 1985 / 286 pagina’s / Engels / 9788170210283
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / Reprinted / 1985 / 286 pagina’s / Engels / 9788170210283
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
Includes Information About The Atomic Theory .Relates Homoeopathy To Some Of The Newer Discoveries In Modern Medicine.Covers The Principles And Practice Of Homoeopathy.
| Gewicht | 385 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9788170210283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | B. Jain Publishers |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | Reprinted |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |
| Gewicht | 385 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9788170210283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | B. Jain Publishers |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | Reprinted |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.