Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1995 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789069633473
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1995 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789069633473
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
De I Tjing, de oudste en meest profane van de Chinese klassieken, heeft een ongekende populariteit in het Westen. Niet alleen als Orakel, maar ook als leidraad voor het succes en het zakelijke en persoonlijke leven. De toegankelijke en herkenbare teksten herbergen een ongekende schat aan wijsheid. Deze nieuwe vertaling is gebaseerd op de oude Confuciaanse commentaren. De nadruk ligt hierbij op de toepassing van deze onvergankelijke wijsheid in het dagelijkse leven.
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 10,7 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789069633473 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 10,7 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789069633473 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.