Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – In Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1979 / 267 pagina’s / Nederlands / 9789060693452
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – In Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1979 / 267 pagina’s / Nederlands / 9789060693452
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Jung en Steiner – Gerhard Wehr.
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 422 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,4 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789060693452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 267 pagina's |
| Gewicht | 422 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,4 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789060693452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 267 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.