Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief luxe cassette en alle kaarten / Hardcover / 6de druk / 2011 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789085080657
€ 25,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief luxe cassette en alle kaarten / Hardcover / 6de druk / 2011 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789085080657
€ 25,00
Uitverkocht
Uitverkocht
44 Kaarten met instructieboekje.
Als je met deze kaarten een ‘Engelenreading’ voor jezelf of andere mensen geeft, zul je versteld staan van de vaak rake antwoorden op je vragen. De kaarten verhelderen de keuzes die je in het dagelijks leven maakt, helpen je je levensopdracht te vinden, te ontdekken wie je zielsverwant is (of niet) en geven antwoord op vele andere levensvragen.Iedere kaart heeft een schitterende afbeelding van een engel met daaronder een boodschap. De boodschappen zijn duidelijk en direct. Het bijbehorende boekje geeft uitgebreid de betekenissen van de 44 orakelkaarten weer. Beide zijn positief en opbeurend.De kaarten kunnen ook uitstekend met andere orakelkaarten gecombineerd worden om op die manier een nog gedetailleerder antwoord op je vragen te krijgen.
| Gewicht | 317 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,8 × 10,2 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789085080657 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Koppenhol Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief luxe casstte en alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |
| Gewicht | 317 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,8 × 10,2 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789085080657 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Koppenhol Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief luxe casstte en alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.