Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 229 pagina’s / Nederlands / 9789062380930
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 229 pagina’s / Nederlands / 9789062380930
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De ervaring binnen het speciaal onderwijs heeft geleerd dat speciale kinderen tot heel speciale volwassenen kunnen uitgroeien. In dit boek schetsen de auteurs in een tiental hoofdstukken telkens een beeld van een kind met een specifiek ‘raadsel’. Zij vertellen hun ervaringen en geven pedagogische adviezen, die met vallen en opstaan in de praktijk werden ontwikkeld.
| Gewicht | 332 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789062380930 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 229 pagina's |
| Gewicht | 332 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789062380930 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 229 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.