Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789043815109
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789043815109
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Druïdisme en wicca zijn twee grote stromingen binnen de westerse heidense traditie, die momenteel een ware renaissance beleven. Steeds meer mensen zijn in onze drukke samenleving immers op zoek naar een spiritualiteit die hun liefde voor de natuur en de aarde tot uiting brengt. Met de term druïderij brengt de auteur in dit boek de ideeën en waarden van deze twee tradities samen in een nieuwe spirituele stroming.
Verder worden u magische rituelen, zegeningen en toverspreuken aangereikt, die u toegang zullen verschaffen tot uw eigen innerlijke krachten voor creativiteit, intuïtie en healing.
| Gewicht | 505 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,4 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789043815109 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Spirituele Raadgever |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |
| Gewicht | 505 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,4 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789043815109 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Spirituele Raadgever |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.