Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 191 pagina’s / Engels / 9780452275188
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 191 pagina’s / Engels / 9780452275188
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Who hasn’t responded to the blissful touch of massage as stress, fatigue, aches and pains melt away under practiced hands? This lavishly illustrated guide helps readers learn to create the delightful benefits of massage at home, providing a user-friendly text that takes them along on a carefully graduated program from simple basics to total massage.
| Gewicht | 660 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 19,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9780452275188 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Plume |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |
| Gewicht | 660 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 19,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9780452275188 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Plume |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.