Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 5de druk / 2004 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789024293919
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 5de druk / 2004 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789024293919
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Nagelaten, spirituele teksten van VN-secretaris-generaal. Een inspiratiebron voor velen
VN-secretaris-generaal Dag Hammarskjöld (1905-1961) liet na een fataal vliegtuigongeluk spirituele dagboekaantekeningen na, in 1963 verschenen onder de titel ‘Merkstenen’. ‘Merkstenen’ schildert de mystieke weg die Dag Hammarskjöld soms met moeite is gegaan. Het is een indringend getuigenis van een groot man, die worstelde met zichzelf en zijn verhouding tot God. Het manuscript van ‘Merkstenen’ werd na de tragische dood van de auteur gevonden in zijn woning in New York.
Dag Hammarskjöld laat zich onder meer inspireren door de psalmen, Meister Eckhart en Herman Hesse. ‘Merkstenen’ werd op zijn beurt een inspiratiebron voor honderdduizenden lezers, onder wie talloze politici.
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 12,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789024293919 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 12,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789024293919 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.