Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2019 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789079677573
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2019 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789079677573
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Een spirituele reis naar de magie van het leven. Salvatore is een van de meest briljante musici aller tijden. Als geen ander is hij direct verbonden met het collectieve veld waar alle muziek, inspiratie, kennis en wijsheid is te vinden. In een bitter gevecht met het leven leert hij de grenzeloze kracht van zijn geest kennen. Het opent een nieuwe dimensie in zijn bewustzijn en hij ontdekt de werkelijke magie van het leven. Op zijn levensreis wordt Salvatore geholpen door de beroemde psychiater Carl Gustav Jung. Door hem leert Salvatore op een andere manier naar de wereld te kijken en krijgt hij inzicht in de drie belangrijkste levensvragen: wie ben ik, waar kom ik vandaan en wat heb ik hier te doen?
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789079677573 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789079677573 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.