Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2014 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789045315195
€ 35,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2014 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789045315195
€ 35,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Intimiteit geeft de lezer inzicht in hoe we onze relaties kunnen onderhouden, ze fris kunnen houden, en we onze partner kunnen accepteren en van hem houden zoals hij is. Thich Nhat Hanh geeft concreet advies over hoe je vol aandacht en voedend voor elkaar blijft te midden van onze vele verantwoordelijkheden en de drukte van het dagelijks leven. Leer open communicatie bevorderen, omgaan met woede en andere sterke emoties en dankbaarheid en waardering te voelen.
| Gewicht | 204 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789045315195 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |
| Gewicht | 204 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789045315195 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.