Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 5de druk / 2007 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789021558158
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 5de druk / 2007 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789021558158
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Deepak Chopra vertelt op meeslepende wijze het inspirerende levensverhaal van een van de belangrijkste figuren uit de spirituele geschiedenis: de Boeddha. Boeddha is een prachtige spirituele roman die het levensverhaal vertelt van een prins die macht en rijkdom opgaf om het pad van wijsheid en verlichting op te gaan. Zijn diepzinnige inzichten werden overal verspreid, en door zijn invloed veranderde de wereld. Deepak Chopra brengt door zijn eigen weergave van dit unieke leven de Boeddha dichter bij ons. Deepak Chopra is een van de belangrijkste leraren die de oosterse wijsheden doorgeeft aan de westerse wereld en auteur van talloze bestsellers.
| Gewicht | 399 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021558158 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 399 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021558158 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.