Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2012 / 189 pagina’s / Nederlands / 9789044730845
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2012 / 189 pagina’s / Nederlands / 9789044730845
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Iedereen streeft voortdurend naar geluk en wil graag zijn eigen leven vorm kunnen geven. Maar vroeg of laat ervaren we allemaal dat we dat geluk niet altijd in eigen handen hebben. We worden immers in ons denken, voelen en handelen gestuurd en belemmerd door onderliggende en onbewuste patronen, die ons verhinderen om helemaal vrij te zijn.
Boeddhismekenner en meditatieleraar Paul H. Köppler ging in de onbegrensde leer van Boeddha en de vele geschriften op zoek naar het geheim van geluk en innerlijke vrijheid, en hij filterde hieruit vijf universele wetten. Het zijn stuk voor stuk eenvoudige spirituele principes die iedereen meteen kan toepassen. Aan de hand van tal van tekstfragmenten en concrete voorbeelden uit het dagelijks leven toont hij in dit inspirerende boek de weg om de onzichtbare struikelblokken die ons geluk in de weg staan te overwinnen. Wie deze vijf levenswetten leert begrijpen en kan naleven, is in staat om zijn leven zelf te bepalen en zet een belangrijke stap in de richting van onafhankelijk en stabiel geluk.
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789044730845 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 189 pagina's |
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789044730845 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 189 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.