Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 330 pagina’s / Engels / 9780893143947
€ 58,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 330 pagina’s / Engels / 9780893143947
€ 58,50
Op voorraad
Op voorraad
Written with the goal of assisting non-Buddhists to experience something of the subtle beauty of the Bodhisattva Doctrine, this book explores the psychological meanings of the beliefs and practices of the Mahayana Buddhists, and the symbology of the exquisite temples and gardens of Japan.
| Gewicht | 515 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9780893143947 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Philosophical Research Society |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 330 pagina's |
| Gewicht | 515 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9780893143947 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Philosophical Research Society |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 330 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.