Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789087592387
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789087592387
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Donna van der Steeg is psychologe en laat zich daarnaast vooral inspireren door actieve meditatie. Ze werkt als docent ‘Psychologie en Coachen’, psychosociaal therapeut en tarot professional. Op diverse plaatsen in het land geeft ze cursussen en workshops. Dit boek gaat over het unieke van de Osho Zen Tarot als instrument voor zelfontwikkeling en het coachen van mensen. Informatie, inzicht en praktische suggesties worden gegeven voor het werken ermee.
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 18 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789087592387 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij U2pi |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 18 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789087592387 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij U2pi |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.