Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1990 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789062718047
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1990 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789062718047
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
In dit boek vinden we een verzameling gesprekken van Krishnamurti (1895-1986) met mensen die met hun problemen naar hem toe kwamen. Inleidend of aansluitend daarop geeft de schrijver zijn bespiegelingen over meditatie een beschrijving van de natuur of bepaalde gebeurtenissen. De vertaling laat wel eens te wensen over, maar Krishnamurti’s zienswijze komt goed over. De ‘enige revolutie’ die hij voorstaat is de verandering in de mensen zelf. Meesters en methodes wijst Krishnamurti af. Niet navolgen, maar zelf doen leert hij zijn gehoor. Dit werk is zeker representatief voor Krishnamurti’s ideeën.
| Gewicht | 245 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062718047 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 245 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062718047 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.