Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1998 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789071985560
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1998 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789071985560
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
Boeddha zegt: meditatie brengt je twee dingen, liet brengt wijsheid en het brengt vrijheid. Deze twee bloesems bloeien aan de stam van meditatie. Als je stil wordt, totdat stil afstand hebt van Je denken, openen er zich twee bloemen in je, de ene is de wijsheid waardoor je weet wat is en wat niet. En de andere is vrijheid. Nu weet je dat er geen grenzen voor je bestaan, noch in tijd, noch in ruimte. Je bent vrij geworden. Meditatie is de sleutel tot bevrijding, tot vrijheid, tot wijsheid.
| Gewicht | 348 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 12,4 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789071985560 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 348 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 12,4 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789071985560 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.