Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk – Bladzijden vergeeld – Scheurtjes in omslag / Hardcover / 1969 / 3de druk / 281 pagina’s / Nederlands / 9789020240580
€ 35,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijk – Bladzijden vergeeld – Scheurtjes in omslag / Hardcover / 1969 / 3de druk / 281 pagina’s / Nederlands / 9789020240580
€ 35,00
Op voorraad
Op voorraad
In de vorm van een verhaal over een langdurige reis door India geeft de schrijfster een boeiende en diep indringende kijk op religieuze gewoonten en godsdienstige ideeën van India.
| Gewicht | 776 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,5 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789020240580 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij N. Kluwer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Opmerking | bladzijden vergeeld, Scheurtjes in omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1969 |
| Aantal pagina's | 281 pagina's |
| Gewicht | 776 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,5 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789020240580 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij N. Kluwer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Opmerking | bladzijden vergeeld, Scheurtjes in omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1969 |
| Aantal pagina's | 281 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.