Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 261 pagina’s / Engels / 9788122006766
€ 62,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 261 pagina’s / Engels / 9788122006766
€ 62,50
Op voorraad
Op voorraad
In this compilation of discourses Osho emphasizes the need for a synthesis of science and religion. Science is one language towards reality, and religion is another language towards reality. They both must be taught simultaneously, they both must become one. The child must never know that they are alternatives to choose between. A mind must be trained in doubt – doubt for science; and a mind must be trained in trust – trust for life.
| Gewicht | 452 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14,8 × 1,9 cm |
| ISBN | 9788122006766 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Foundation International |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 261 pagina's |
| Gewicht | 452 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14,8 × 1,9 cm |
| ISBN | 9788122006766 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Foundation International |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 261 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.