Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2000 / 141 pagina’s / Engels / 9781885289032
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2000 / 141 pagina’s / Engels / 9781885289032
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Wake up here and now! Life is more than struggle and complaint! This collection of talks, given by Sri Sri Ravi Shankar, has cleared many clouds and brought back the smile on many faces. Sing and celebrate, for God Loves Fun!
Chapter titles include: God Loves Fun, True Intimacy, The Four Approaches to Practical and Spiritual Life, Real Laughter, Dealing with Feelings, The Nature of God, Being a Fool.
| Gewicht | 215 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 14 × 0,9 cm |
| ISBN | 9781885289032 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Art of Living Foundation |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |
| Gewicht | 215 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 14 × 0,9 cm |
| ISBN | 9781885289032 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Art of Living Foundation |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.