Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 133 pagina’s / Engels / 9781590301487
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 133 pagina’s / Engels / 9781590301487
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Introduces the Buddhist practice of self-reflection to offer readers a way to deal with difficulties such as fear of change, self-centeredness, and dependence on objects of pleasure to gain spiritual growth and personal empowerment.
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9781590301487 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Shambhala |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 133 pagina's |
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9781590301487 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Shambhala |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 133 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.