Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789075045178
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789075045178
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
Jouw Vedische horoscoop legt op een heel eenvoudige manier het verschil uit tussen de Westerse en de Vedische Zodiak. Bovendien kan je ontdekken tot welke van de 27 Indiase Maantekens (of Nakshatras) je behoort en wat dat precies betekent.
| Gewicht | 221 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789075045178 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alana Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
| Gewicht | 221 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789075045178 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alana Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.