Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 455 pagina’s / Engels / 9783893381135
€ 59,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 455 pagina’s / Engels / 9783893381135
€ 59,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 817 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 17,3 × 3,7 cm |
| ISBN | 9783893381135 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 455 pagina's |
| Gewicht | 817 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 17,3 × 3,7 cm |
| ISBN | 9783893381135 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 455 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.