Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 204 pagina’s / Engels / 9780710200433
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 204 pagina’s / Engels / 9780710200433
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 301 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,9 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780710200433 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge & Kegan Paul |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |
| Gewicht | 301 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,9 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780710200433 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge & Kegan Paul |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.