Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1989 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789063253400
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1989 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789063253400
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Mentale training is een hulpmiddel voor wie wil leren zijn leven zelf vorm te geven. Professor Tepperwein verstaat de kunst oeroude wijsheden te verbinden met wetenschappelijke ontdekkingen. De door hem ontworpen succesvolle technieken voor persoonlijkheidsontwikkeling verwijzen naar spirituele kennis en meditatie maar ook naar nieuwe ontwikkelingen in de psycho-cybernetica en de psychologie.
| Gewicht | 250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063253400 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |
| Gewicht | 250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063253400 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.