Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 149 pagina’s / Nederlands / 9789020290806
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 149 pagina’s / Nederlands / 9789020290806
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
Op het oosterse tapijt is een bundel verhalen waarin wijsheid, tederheid, lichte humor en diepe ernst elkaar raken. Het boek bestaat uit tien verhalen vol oude wijsheid, als kralen aan een meditatiesnoer aaneengeregen. Ze bevatten motieven en archetypen uit hindoeïsme, boeddhisme, taoïsme, soefisme, mystiek, zen en alchimie rond thema’s als onthechting, karma en wedergeboorte, goed en kwaad, bevrijding en verlichting. In zijn karakteristieke mystiek-poëtische stijl geeft Marcel Messing de lezer veel stof tot bezinning.
| Gewicht | 216 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020290806 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 149 pagina's |
| Gewicht | 216 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020290806 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 149 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.