Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789045314822
€ 13,75
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789045314822
€ 13,75
Uitverkocht
Uitverkocht
We bezitten allemaal veel relaties. We hebben een relatie met elkaar, onze families, de aarde en het universum. Omdat ons hele leven gebaseerd is op relaties, is het belangrijk dat we begrijpen wat een relatie is en wat elke verandering in een relatie – met geliefden, ouders, vrienden, leraren, collega’s – voor ons en anderen kan betekenen.
Al onze individuele relaties samen vormen de samenleving. Wij zijn de samenleving en de samenleving vormt ons. Als we boos, jaloers, agressief, extreem competitief, gierig, depressief, eenzaam, bevooroordeeld zijn, of juist blij, gelukkig, vreedzaam, vrijgevig, warm en mild zijn, heeft dat effect op de samenleving. Aandacht voor ons eigen gedrag binnen onze relaties kan de wereld herindelen. Als je je bewust bent van je effect op anderen, schenkt je dat uiteindelijk vrijheid in je leven en in je relaties – en uiteindelijk in de samenleving als geheel.
In Samen leven geeft Jiddu Krishnamurti je handvatten om die vrijheid te veroveren. Hij laat je zien dat niet oorlog en strijd de weg vormen naar vrijheid, maar zelfkennis en kennis over anderen.
| Gewicht | 248 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789045314822 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 248 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789045314822 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.