Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1976 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789021427577
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1976 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789021427577
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Swabhawat kan onmogelijk gezien worden als de zoveelste aanvulling op de reeds bestaande filosofische en religieuze literatuur, omdat Saswitha er namelijk in geslaagd is tot de essentie daarvan door te dringen. Deze is het kernbegrip dat er niets op zich zelf kan bestaan, maar dat alles wat ontstaat of verschijnt het resultaat is van twee krachten, die zich kenbaar maken in hun ‘verschil’. Dit kenmerk laat geen uitzonderingen toe. Saswitha maakt dit duidelijk door het toe te passen op een groot aantal alledaagse psychologische en filosofische onderwerpen.
Drs. H. Cohen, die voor dit boek een Ten geleide schreef, is ervan overtuigd dat het in de nabije toekomst tot een van de grote geschriften van de mensheid gerekend zal worden. De Swabhawat is de korte weg tot wijsheid, en we mogen aannemen dat vele mensen deze weg zullen betreden.
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789021427577 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wetenschappelijke Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789021427577 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wetenschappelijke Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.