Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789060576274
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789060576274
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit is een voortreffelijk handboek voor Tai Chi Chuan: de Grote Uiteindelijke Weg naar Gezondheid.
China’s bekendste trainer, Meester Liang, presenteert de 24 & 48 oefeningen op zo een manier dat ze gemakkelijk te volgen zijn. Hij geeft aanwijzingen voor een goede ademhaling, het sturen van uw geest, het verbeteren van uw lichaamshouding en het ontwikkelen van Chi (levensenergie).
– Leer hoe u met Tai Chi Chuan uw gezondheid kunt verbeteren
– In slechts 20 minuten per dag kunt u de 24 & 48 oefeningen doen
– U krijgt een dieper inzicht in de filosofie van Ying en Yang en de theorie van de Vijf Elementen
– Een praktische handleiding voor beginners en een uitstekend naslagwerk voor de meer gevorderden, die zich tevens in zelfverdediging willen bekwamen
| Gewicht | 432 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060576274 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Omega Boek |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |
| Gewicht | 432 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060576274 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Omega Boek |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.