Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789043911085
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789043911085
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek legt de verbinding tussen het aquarelleren en de levensgedachte van de tao. Beginnend met het vertalen van emoties als gevoel, balans of speelsheid tot een creatieve uiting op doek. Aan de hand daarvan worden de basiswaarden van de schilderkunst onder de loep genomen, bijvoorbeeld kleurgebruik, focus of compositie. Aan deze basiswaarden koppelt de auteur steeds een aquareltechniek die verder wordt uitgediept, ondersteund door vele voorbeelden. Een fascinerend boek dat toont dat het gedachtegoed van de tao een perfecte basis kan zijn voor creativiteit.
| Gewicht | 593 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 23,8 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789043911085 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |
| Gewicht | 593 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 23,8 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789043911085 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.