Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789061390251
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 136 pagina’s / Nederlands / 9789061390251
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Indrukken van van een seminarist die ‘zijn leven wil geven voor Jezus’ naast die van de sannyasin die in Poona merkt hoe sterk hij nog aan zijn Roomse verleden vastzit.
| Gewicht | 159 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789061390251 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Arcanum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |
| Gewicht | 159 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789061390251 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Arcanum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 136 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.