Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 249 pagina’s / Nederlands / 9789044302691
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 249 pagina’s / Nederlands / 9789044302691
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Hij geldt als een van de meest controversiele spirituele leiders van de twintigste eeuw: Osho, bij velen beter bekend als Bhagwan. Sommigen dweepten met hem, anderen noemden de Rolls Royce goeroe, zoals een van zijn vele bijnamen luidde, een oplichter. Vaststaat dat zijn leer zeer veel waardevolle elementen bevat en dat velen zich erdoor aangesproken voelen.
| Gewicht | 470 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789044302691 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 249 pagina's |
| Gewicht | 470 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789044302691 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 249 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.